top of page

O Nas

aw witryna koszulki przod kubki 1.jpg

Wszystko co robimy robimy z pasji

Cały proces realizacji zamówienia rozpoczyna się od pomysłu, następnie rozrysowania i zaplanowania prac nad stworzeniem odpowiedniego projektu na komputerze. Po stworzeniu projektu przechodzimy do realizacji i tworzenia coraz to nowych i innych rzeczy, i chyba to w tym wszystkim jest najfajniejsze :) Każda rzecz jest wykonana z najwyższą starannością czy będzie to kubek, koszulka, bluza, wizytówki czy coś większego, np. Księga gości w postaci serc lub mapa na ścianę.

Nasz zespół

Jesteśmy młodymi ludźmi, chcącymi każdego dnia się rozwijać, być kreatywni i tworzyć.Mamy bardzo zgrany zespół składający się z grona ekspertów, zwłaszcza jeżeli chodzi o znakowanie i projektowanie. Na bieżąco jesteśmy z nowościami w branży, często bierzemy udział w różnych szkoleniach.

Dalej drużyno
aw nadruki front koszulki 1 .jpg

O Nas

Jesteśmy białostocką firmą zajmującą się  znakowaniem odzieży i gadżetów reklamowych, a także grawerem laserowym. Jeżeli chodzi o technologię mamy sitodruk, DTG, folie flex/flock, sublimację, haft komputerowy i wiele innych W pracowni realizujemy wszelkie pomysły od tych czysto eventowych po ślubne dekoracji i pojedyncze sztuki gadżetów i odzieży. Sprzedajemy zarówno Nasze autorskie pomysły jak i możemy przygotować prawie każde Twoje zamówienie. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości i dokładamy największych starań, aby każda realizacja była wyjątkowa. Gwarantujemy gotowość do przygotowania nawet najbardziej skomplikowanego planu, z nami niemożliwe jest możliwe.

bottom of page