Nadruki na odzieży

Zdobimy odzież za pomoca sitodruku, haftu, druku cyfrowego DTG, sublimacji, folią flex, flock, subiflock, subiflex i wielu innych.

Metodę dobieramy do potrzeb klienta i doradzamy jaką metode dobrać do danego materiału np. inną do koszulek bawełnianych, inną do poliestrowych, a jeszcze inna np. na lycrę.

Metody które stosujemy pozwalają robić NADRUKI WIELOKOLOROWE na pojedynczych egzemplarzach w niskiej cenie. Nadruk może być wielokolorowy z cieniami, płynnymi przejściami między kolorami itp.

Nadrukiem może być grafika, zdjęcie, ilustracja, lub napis wykonany na koszulkach, bluzach, kamizelkach, koszulkach polo, koszulkach sportowych, spodenkach, dresach, spodniach, torbach, poduszkach, ubraniach firmowych, ubraniach roboczych, kamizelkach odblaskowych, fartuchach itp.

Nadruki mogą być wykonane na materiałach klienta lub naszych.

Mamy asortyment i pełna rozmiarówkę koszulek Fruit of the Loom Sofspun na miejscu lub każdego innego producenta na zamówienie.

NADRUKI WYKONUJEMY JUŻ OD JEDNEJ SZTUKI.

Ulotki, wizytówki, kalendarze, teczki, papiery firmowe, itp.
 

Wizytówki w dzisiejszych czasach to niezbędne narzędzie wśród firm lub osób, które nas identyfikują. Dobra wizytówka może skutecznie zachęcić do współpracy, pomóc w pozyskaniu nowych klientów. Wizytówka ma być przedewszystkim trwała i czytalna, dlatego proponujemy wizytówki na sztywnym papierze.

Ulotki są dobrą i dosyć tanią formą reklamy. Wbrew pozorom ludzie czytają ulotki i zachowują je pomimo opini, że są to tylko nieczytane śmieci, które zostają od razu wyrzucone. Dobra ulotka z pewnością pozwoli poznać Państwa firmę, a także zdobyć nowych klientów.

W swojej ofercie mamy także kalendarze, teczki ofertowe, notesy, katalogi, które w rozdane dla Państwa klientów, będą im przypominać o Państwa firmie. Pozwolą również zapoznać się z Państwa ofertą ludziom, którzy jeszcze o Państwu nie słyszeli.

Co możemy zaoferować?

O nas

Długopisy, smycze, kubki, czapki, poduszki, inne gadżety

 

​W naszej ofercie znajdą Państwo również długopisy z grawerem. Dzięki temu napis lub logo umieszczone na długopisie, będzie bardzo wysokiej jakości i trwałości.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór smyczy zarówno te robione sublimacją, sitodrukiem, a także smycze naszywane.

Kubek jest to doskonałą formą upominku dla klienta, będzie przypominał on o naszej ofercie lub samej fimie. Kubki wykonujemy metodą sublimacji co zapewnia nadrukom bardzo wysoką trwałość, umożliwiając nawet mycie w zmywarce.

Jeżeli chodzi o pozostałe gadżety są to międzyinnymi czapki, poduszki, podstawki pod piwo, zegary z nadrukiem sublimacyjny i wiele innych.

Wszystkie gadżety sprawdzają się świetnie jako materiały produkcyjne a także upominki.

Banery, roll-up, siatka mesh, itp.

 

Banery i siatki mesh są świetną formą reklamy gdy mamy do zagospodarowania przestrzeń okienną lub ścienną. Z pewnością pomogą w odnaleźieniu Państwa firmy w natłoku innych do okoła a także pomogą w zapoznaniu się z Państwa ofertą. 

Roll-upy są świetnym rozwiązaniem na targi, spotkania biznesowe, bądź konferencje. Pomagają w prosty i szybki sposób przedstawić ofertę bądź swoją firmę. Dobry roll-up ciężko przeoczyć, dlatego warto zainwestować w dobry i elegancki roll-up.

Pare słów o Nas

Jesteśmy białostocką firmą zajmującą się 
wszelkiego rodzaju nadrukami na odzieży, tekstyliach, gadżetach reklamowych, ulotkach itp. Pomagamy w ich projektowaniu i przygotowujemy je z największą starannością. Nasza siedziba mieści się w Białymstoku przy ulicy Adama Mickiewicza 32.
Nasz zespół składa się z ekspertów w każdej dziedzinie dzięki czemu zapewniamy kompleksową obsługę.

Chcesz wiedzieć więcej o zdobieniu odzieży?